Poloha  
   

Nehnuteľnosti sa nachádzajú v okrajovej časti rekreačnej oblasti
Domaša – Nová Kelča.

Súhrn nehnuteľností sa skladá z 34 parciel na výstavbu chát. Lokalita je umiestnená na severnom okraji rekreačnej oblasti Nová Kelča pri vodnej nádrži Veľká Domaša. Nová Kelča je jedným z piatich veľkých rekreačných stredísk s veľkou plážou, pričom je to skôr chatová oblasť s menším turistickým ruchom. Nová Kelča sa nachádza v katastrálnom území mesta Vranov nad Topľou.

Lokalita je ohraničená zo severnej a východnej strany lesom (koniec rekreačnej oblasti), z južnej strany príjazdovou obecnou komunikáciou a existujúcimi chatami v súkromnom vlastníctve a zo západnej oblasti vodnou plochou. Na atraktívnosti územia pridáva aj to, že na lokalitu je prístup po spevnenej asfaltovej ceste, pozemky sú priamo prístupné z verejnej komunikácie, parcely disponujú elektrickou prípojkou na pozemku, kanalizačnou a vodovodnou prípojku pri pozemku, pri pozemku sa nachádza aj čistička odpadových vôd.

Cieľom je vytvorenie určitého samostatného komplexu, kde budete môcť príjemne tráviť čas so svojou rodinou a priateľmi. Preto investícia do kúpi nehnuteľnosti v tejto oblasti bude pre vás určite tou najlepšou.Zväčšiť mapu